Powerdry Eryaman
Kuru Temizleme & Halı Yıkama

Powerdry Eryaman Kuru Temizleme & Halı Yıkama firması olarak, siz değerli müşterilerimize yıllardır kaliteli hizmeti uygun fiyattan sağlıyoruz.

Detaylı bilgi almak için 0312 283 33 50 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Eryaman Kuru Temizleme

Eryaman Kuru Temizleme işlemleri hijyen kurallarına göre uzman kadromuz tarafından profesyonelce yapılır. Eryaman Kuru  Temizleme Firması prensibimiz gereği her zaman en iyi fiyat garansiyle hizmet verilmektedir. Gerçek organik kuru temizleme hizmeti verilmektedir.

Hemen Arayın!

Eryaman Kuru Temizleme Hizmetlerimiz

Gelinlik & Abiye Temizleme

Gelinlik & Abiye Temizleme

Özel gün kıyafetlerinden olan abiye ve gelinlik gibi ürünlerin temizlenmesi hem zor hem de oldukça vakit almaktadır. Yıkanıp, temizlenip, bakımı yapılması için kesinlikle profesyonellik gerekir. Gelinlikler, nişanlık, abiye temizleme konusunda firmamız oldukça dikkatli ve titiz çalışmaktadır.

Takım Elbise & Damatlık Temizleme

Takım Elbise & Damatlık Temizleme

Erkekler için özel günlerin en önemli parçası olan takım elbiseleri evde elde ya da makine de yıkamak imkansızdır. Takım elbiselerin kendine has özelliği, modeli, tarzı hem makinede hem de elde yıkamaya uygun değildir. Firmamızda kolay ve hızlı bir şekilde temizlettirip, özel günlerinizde giyebilirsiniz.

Ev Tekstili Temizleme

Ev Tekstili Temizleme

Battaniye, yastık, yorgan, perde temizleme sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Özelikle de battaniyeler, içerisinde pamuk, yün barındıran yorganlar evde makine veya elde yıkanarak istenilen temizliğe ve hijyene ulaşamaz. Bu yüzden battaniye, yorgan, perde, yastık gibi ev tekstili ürünleriniz bizi tercih edebilirsiniz.

Kadın Giyim Temizleme

Kadın Giyim Temizleme

Kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden olan mont, eşarp, pardösü, kaban gibi ürünleri kuru temizleme firmamız büyük bir özenle ve ustalıkla temizleyerek sizlere ulaştırmaktadır. Eşarp, mont, kaban, bluz etek temizleme işlemlerini firmamız en hijyenik haliyle sizlere teslim etmektedir.

Deri Ceket Temizleme

Deri Ceket Temizleme

Deri ceket, deri mont, deri kaban temizleme hizmeti veren firmamız, hizmetlerini müşteri memnuniyeti politikasıyla sizlere sunmaktadır. Firmamız açıldığı günden bu zamana müşterilerimizin memnuniyeti, görüş ve düşünceleri, önerileri oldukça önemlidir.

Kaban Temizleme

Kaban Temizleme

Soğukların başlaması ile beraber kazak, yelek, parka gibi kıyafetler sık sık tercih edilip, giyilmektedir. Yalnız özelikle de narin bir özelliğe sahip, özenle ve kaliteli bir malzeme ile üretilen kazak, parka veya yelekler elde veya makinede yıkandığında zarar görebilmektedir.

Kaz Tüyü Giysi Temizleme

Kaz Tüyü Giysi Temizleme

Kaz tüyü kullanılarak yapılan ürünler en hassas ürünler içinde yer alır. Kullanımı oldukça rahat ve kullanışlı olan kaz tüyü giysileri kirlendiğinde yıkamak ise ustalık ve tecrübe gerektirir. Kaz tüyü kıyafetlerinizi makineye attığınız zaman içinde bulunan malzeme zarar görüp, ürün tamamen bozulacaktır.

Ütüleme Hizmetleri

Ütüleme Hizmetleri

Sağlıklı giysi temizleme sloganıyla hizmet veren halı yıkama firmamız, ekolojik çevreye saygılı hizmet anlayışı ile giysi ve insan sağlığına zararlı yöntemlere karşı tek ve en etkin alternatif olma konusunda iddialıdır.

Eryaman Halı Yıkama

Eryaman Halı Yıkama

Eryaman halı yıkama firması olarak, Ankara halı yıkama firmaları arasında en iyi halı yıkama hizmetini sunuyoruz. Firmamız, Eryaman halı yıkama güvencesi ile Eryaman'da en iyi halı yıkama hizmetlerini siz değerli Eryaman sakinleri ile buluşturmaktadır.

Eryaman Battaniye Yıkama

Eryaman Battaniye Yıkama

Battaniye yıkama işlemlerinde sipariş alındığında servis elemanlarımız adresinize ücretsiz servis hizmetimizle gelerek ürünlerinizi teslim alır. Özel programlı makinalarda battaniye, yorgan ve çarsaflar yıkanmaktadır. Battaniye yıkama öncesinde mutlaka varsa kirlere müdahale edilip lekelerin yumuşatılması sağlanmaktadır.

Eryaman Yorgan Yıkama

Eryaman Yorgan Yıkama

Eryaman yorgan yıkama hizmetleri sağlayıcısı olarak yorganlarınızı, battaniye, pikeleriniz, yün yorganlarınız steril ortamda yıkama hizmetini sağlıyoruz. Yorgan ve battaniyeler, hem kültürümüzün bir parçası, hem de soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez bir unsurudur. En iyi şekilde temizlenmesi gerekmektedir.

Eryaman Perde Yıkama

Eryaman Perde Yıkama

Çok çabuk kir, toz tutan stor perdelerinizi profesyonellere emanet edin. Stor perde yıkama hizmetleri için Eryaman perde yıkama hizmetlerini arayabilirsiniz. Eşten dosttan alınan öneriler ile banyoda ya da balkondan yanlış yıkama teknikleriyle bozulan mekanizmalar, oluşan kat izleri, perdenin yanlarında çıkan iplikler stor ve zebra perdeleri kullanılamaz hale getirir.

Eryaman Kuru Temizleme & Halı Yıkama
Hakkında Fiyat Bilgisi Almak İçin Hemen Arayın!

Eryaman Kuru Temizleme Yorumlar

5/5
Tahsin Erdem

Yıllardır kuru temizleme için olsun ütü için olsun gidiyorum hiç sıkıntı yaşamadım bu konuda profesyoneller, kuru temizleme ürünleri kimyasal kokmuyor örneğin, normalde havalandırmadan giyemezsin, bir koku olur. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

5/5
Ferhat Yiğit

Gercekten musteri memuniyeti cok önemli teşekkür ederimm ilgi ve alakalari icin siz hic tereddüt etmeden gözünüz kapali eşyalarınızı verebilirsiniz.

5/5
Sinem Dönmez

Çok kibar ve bir o kadar hızlı yaparlar işlerini çok memnun kaldım çok teşekkür ediyorum.

5/5
Erkan Akdeniz

Memnun olduğumuz bir kuru temizleme işletmesi.

5/5
Semavi Önal

Kaliteli kuru-temizleme ve saygılı iletişim.

5/5
Büşra Yıldırım

Uygun ve kaliteli hizmet aldım. Eryaman'da kuru temizlemeci olarak tek geçerim. Ellerinize sağlık.