Hizmetlerimiz

Gelinlik & Abiye Temizleme

Gelinlik & Abiye Temizleme

Özel gün kıyafetlerinden olan abiye ve gelinlik gibi ürünlerin temizlenmesi hem zor hem de oldukça vakit almaktadır. Yıkanıp, temizlenip, bakımı yapılması için kesinlikle profesyonellik gerekir. Gelinlikler, nişanlık, abiye temizleme konusunda firmamız oldukça dikkatli ve titiz çalışmaktadır.

Takım Elbise & Damatlık Temizleme

Takım Elbise & Damatlık Temizleme

Erkekler için özel günlerin en önemli parçası olan takım elbiseleri evde elde ya da makine de yıkamak imkansızdır. Takım elbiselerin kendine has özelliği, modeli, tarzı hem makinede hem de elde yıkamaya uygun değildir. Firmamızda kolay ve hızlı bir şekilde temizlettirip, özel günlerinizde giyebilirsiniz.

Ev Tekstili Temizleme

Ev Tekstili Temizleme

Battaniye, yastık, yorgan, perde temizleme sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Özelikle de battaniyeler, içerisinde pamuk, yün barındıran yorganlar evde makine veya elde yıkanarak istenilen temizliğe ve hijyene ulaşamaz. Bu yüzden battaniye, yorgan, perde, yastık gibi ev tekstili ürünleriniz bizi tercih edebilirsiniz.

Kadın Giyim Temizleme

Kadın Giyim Temizleme

Kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden olan mont, eşarp, pardösü, kaban gibi ürünleri kuru temizleme firmamız büyük bir özenle ve ustalıkla temizleyerek sizlere ulaştırmaktadır. Eşarp, mont, kaban, bluz etek temizleme işlemlerini firmamız en hijyenik haliyle sizlere teslim etmektedir.

Deri Ceket Temizleme

Deri Ceket Temizleme

Deri ceket, deri mont, deri kaban temizleme hizmeti veren firmamız, hizmetlerini müşteri memnuniyeti politikasıyla sizlere sunmaktadır. Firmamız açıldığı günden bu zamana müşterilerimizin memnuniyeti, görüş ve düşünceleri, önerileri oldukça önemlidir.

Kaban Temizleme

Kaban Temizleme

Soğukların başlaması ile beraber kazak, yelek, parka gibi kıyafetler sık sık tercih edilip, giyilmektedir. Yalnız özelikle de narin bir özelliğe sahip, özenle ve kaliteli bir malzeme ile üretilen kazak, parka veya yelekler elde veya makinede yıkandığında zarar görebilmektedir.

Kaz Tüyü Giysi Temizleme

Kaz Tüyü Giysi Temizleme

Kaz tüyü kullanılarak yapılan ürünler en hassas ürünler içinde yer alır. Kullanımı oldukça rahat ve kullanışlı olan kaz tüyü giysileri kirlendiğinde yıkamak ise ustalık ve tecrübe gerektirir. Kaz tüyü kıyafetlerinizi makineye attığınız zaman içinde bulunan malzeme zarar görüp, ürün tamamen bozulacaktır.

Deri Ceket Temizleme

Ütüleme Hizmetleri

Sağlıklı giysi temizleme sloganıyla hizmet veren halı yıkama firmamız, ekolojik çevreye saygılı hizmet anlayışı ile giysi ve insan sağlığına zararlı yöntemlere karşı tek ve en etkin alternatif olma konusunda iddialıdır.

Eryaman Halı Yıkama

Eryaman Halı Yıkama

Eryaman halı yıkama firması olarak, Ankara halı yıkama firmaları arasında en iyi halı yıkama hizmetini sunuyoruz. Firmamız, Eryaman halı yıkama güvencesi ile Eryaman'da en iyi halı yıkama hizmetlerini siz değerli Eryaman sakinleri ile buluşturmaktadır.

Eryaman Battaniye Yıkama

Eryaman Battaniye Yıkama

Battaniye yıkama işlemlerinde sipariş alındığında servis elemanlarımız adresinize ücretsiz servis hizmetimizle gelerek ürünlerinizi teslim alır. Özel programlı makinalarda battaniye, yorgan ve çarsaflar yıkanmaktadır. Battaniye yıkama öncesinde mutlaka varsa kirlere müdahale edilip lekelerin yumuşatılması sağlanmaktadır.

Eryaman Yorgan Yıkama

Eryaman Yorgan Yıkama

Eryaman yorgan yıkama hizmetleri sağlayıcısı olarak yorganlarınızı, battaniye, pikeleriniz, yün yorganlarınız steril ortamda yıkama hizmetini sağlıyoruz. Yorgan ve battaniyeler, hem kültürümüzün bir parçası, hem de soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez bir unsurudur. En iyi şekilde temizlenmesi gerekmektedir.

Eryaman Halı Yıkama

Eryaman Perde Yıkama

Çok çabuk kir, toz tutan stor perdelerinizi profesyonellere emanet edin. Stor perde yıkama hizmetleri için Eryaman perde yıkama hizmetlerini arayabilirsiniz. Eşten dosttan alınan öneriler ile banyoda ya da balkondan yanlış yıkama teknikleriyle bozulan mekanizmalar, oluşan kat izleri, perdenin yanlarında çıkan iplikler stor ve zebra perdeleri kullanılamaz hale getirir.

Eryaman Kuru Temizleme & Halı Yıkama
Hakkında Fiyat Bilgisi Almak İçin Hemen Arayın!