Ostim Kuru Temizleme

Ostim Kuru Temizleme

Powerdry Ostim Kuru Temizleme firması olarak, siz değerli müşterilerimize yıllardır kaliteli hizmeti uygun fiyattan sağlıyoruz. 20 yıldır tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Bizim öncelikli politikamız insan kazanmak. Bu yüzden müşteri memnuniyeti asıl hedefimizdir.

Detaylı bilgi almak için 0312 283 33 50 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İletişim bilgilerimizi öğrenmek için tıklayınız!

Ostim Kuru Temizleme

Ostim Kuru Temizleme

Ostim Kuru Temizleme konusunda tecrübeli ekibimizle Ankara’da her bölgeye hizmet veriyoruz. Gömlek Kuru Temizleme, Pantolon Kuru Temizleme, Ceket Kuru Temizleme, Mont Kuru Temizleme, Kaban Kuru Temizleme, Elbise Kuru Temizleme, Abiye Kuru Temizleme, Yelek Kuru Temizleme, Gelinlik Kuru Temizleme, Damatlık Kuru Temizleme, Deri Ceket Kuru Temizleme, Kaz Tüyü Mont Kuru Temizleme, Trençkot Kuru Temizleme, Hırka Kuru Temizleme, Takım Elbise Kuru Temizleme hizmetleri veriyoruz.

Ayrıca Tişört Kuru Temizleme, Sweatshirt Kuru Temizleme, Kapri Kuru Temizleme, Şort Kuru Temizleme, Kazak Kuru Temizleme, Polar Kuru Temizleme, Bluz Kuru Temizleme, Tunik Kuru Temizleme, Büstiyer Kuru Temizleme, Tayt Kuru Temizleme, Kostüm Kuru Temizleme, Smokin Kuru Temizleme, Body Kuru Temizleme, Tulum Kuru Temizleme, Bebek Giyim Kuru Temizleme, Pardesü Kuru Temizleme, Etek Kuru Temizleme hizmetlerini itina ile yapıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayınız!

Ostim Kuru Temizleme

Ostim Gelinlik & Abiye Temizleme

Özel gün kıyafetlerinden olan abiye ve gelinlik gibi ürünlerin temizlenmesi hem zor hem de oldukça vakit almaktadır. Yıkanıp, temizlenip, bakımı yapılması için kesinlikle profesyonellik gerekir. Gelinlikler, nişanlık, abiye temizleme konusunda firmamız oldukça dikkatli ve titiz çalışmaktadır.

Ostim Kuru Temizleme

Ostim Takım Elbise & Damatlık Temizleme

Erkekler için özel günlerin en önemli parçası olan takım elbiseleri evde elde ya da makine de yıkamak imkansızdır. Takım elbiselerin kendine has özelliği, modeli, tarzı hem makinede hem de elde yıkamaya uygun değildir. Firmamızda kolay ve hızlı bir şekilde temizlettirip, özel günlerinizde giyebilirsiniz.

Ostim Kuru Temizleme

Ev Tekstili Temizleme

Battaniye, yastık, yorgan, perde temizleme sanıldığı kadar basit bir işlem değildir. Özelikle de battaniyeler, içerisinde pamuk, yün barındıran yorganlar evde makine veya elde yıkanarak istenilen temizliğe ve hijyene ulaşamaz. Bu yüzden battaniye, yorgan, perde, yastık gibi ev tekstili ürünleriniz bizi tercih edebilirsiniz.

Ostim Kuru Temizleme

Ostim Kadın Giyim Temizleme

Kadınların vazgeçilmez kıyafetlerinden olan mont, eşarp, pardösü, kaban gibi ürünleri kuru temizleme firmamız büyük bir özenle ve ustalıkla temizleyerek sizlere ulaştırmaktadır. Eşarp, mont, kaban, bluz etek temizleme işlemlerini firmamız en hijyenik haliyle sizlere teslim etmektedir.

Ostim Kuru Temizleme

Ostim Deri Ceket Temizleme

Deri ceket, deri mont, deri kaban temizleme hizmeti veren firmamız, hizmetlerini müşteri memnuniyeti politikasıyla sizlere sunmaktadır. Firmamız açıldığı günden bu zamana müşterilerimizin memnuniyeti, görüş ve düşünceleri, önerileri oldukça önemlidir.

Ostim Kuru Temizleme

Ostim Kaban Temizleme

Soğukların başlaması ile beraber kazak, yelek, parka gibi kıyafetler sık sık tercih edilip, giyilmektedir. Yalnız özelikle de narin bir özelliğe sahip, özenle ve kaliteli bir malzeme ile üretilen kazak, parka veya yelekler elde veya makinede yıkandığında zarar görebilmektedir.

Ostim Kuru Temizleme

Kaz Tüyü Giysi Temizleme

Kaz tüyü kullanılarak yapılan ürünler en hassas ürünler içinde yer alır. Kullanımı oldukça rahat ve kullanışlı olan kaz tüyü giysileri kirlendiğinde yıkamak ise ustalık ve tecrübe gerektirir. Kaz tüyü kıyafetlerinizi makineye attığınız zaman içinde bulunan malzeme zarar görüp, ürün tamamen bozulacaktır.

Ostim Kuru Temizleme

Ütüleme Hizmetleri

Sağlıklı giysi temizleme sloganıyla hizmet veren halı yıkama firmamız, ekolojik çevreye saygılı hizmet anlayışı ile giysi ve insan sağlığına zararlı yöntemlere karşı tek ve en etkin alternatif olma konusunda iddialıdır.